Teenused ja tehnoloogiad

Sinu organisatsiooni kinnisvara sinu kontrolli all

Valime koos sinu vajadustele vastava teenuste ja tehnoloogiate paketi

Teame, et organisatsioonide kinnisvara haldamisega seotud vajadused on väga erinevad. Koos valime välja vajalikud teenused ja otsustame, millist tarkvaralahendust on mõistlik kasutada.

Teenused

Varahalduse analüüs

Töötame välja sinu ettevõtte eesmärke toetava varahaldusmudeli. See on alus protsesside edasiseks digitaliseerimiseks.

 • Varahalduse olemasoleva olukorra (As-Is) kaardistamine
 • Vajaduste analüüs
 • Varahalduse tulevikustrateegia (To-Be) koostamine koos võtmenäidikutega

Andmete kogumine ja süstematiseerimine

 • Koostame sulle kliendikeskse vararegistri digitaalses keskkonnas
 • Viime läbi inventariseerimise
 • Kaardistame tehniliselt kõik varad
 • Loome teenus- ja tarbimislepingute digitaalse registri
 • Töötame välja hangete tehnilise kirjelduse

Varadega seotud tegevuste kavandamine

Töötame välja varade hoolduskavad ja koostame neile digitaalsed hooldusgraafikud. Korraldame tööde haldamise, tehnikute tööde planeerimise ja dispetšerteenuse.

 • Ennetav hooldus
 • Ettekirjutav hooldus
 • Avariilised hooldused

Tarkvarade liidestamine

Täieliku pildi omamiseks peavad andmed liikuma sujuvalt erinevate tarkvarade vahel. Integreerime haldustarkvara raamatupidamis- ja teiste tarkvaradega.

Elukaarepõhine andmehaldus ja digitaalsed töövahendid

Seostame andmed ehitusinfo mudelite (BIM) ja haldustarkvara vahel. Leiame sobivad IT lahendused just sinu vajadustest lähtuvalt.

Soovid rohkem teada?

Aitame sind hea meelega just sinu ärile õigete lahenduste leidmisel.

Tehnoloogiad

Plannerly on tunnustatud pilvepõhine ehitise infomudeli (BIM) tarkvara. Selle abil saab hoone ja seadmetega seotud andmeid hakata haldama juba hoone kavandamisel. Defineerime nõuded ehitise andmetele, valmistame ette BIM tegevusplaani ja kogume kokku kõik vajalikud andmed hoone edaspidiseks haldamiseks. Hoone üleandmisel on kõik andmed haldustarkvaras valmis, et alustada hoone majandamisega.

www.plannerly.com

Archibus on maailma juhtivaid tarkvarasid kinnisvara haldamises. Selle abil süstematiseerime kinnisvara ja seadmed ja loome vararegistri. Järgnevad kõik varadega seotud tööd ja nende juhtimine kuni arveldamiseni. Pakume olukorra analüüsi, süsteemi juurutust, konsultatsioone ja tehnilist tuge. Reminet on olnud Archibusi edasimüüja aastast 200 ning oleme nende kuldpartner.

www.archibus.com

Cobundu targa maja tarkvara aitab kasutajaid reaalajas parima mugavuse ja ruumi- ja ressursiefektiivsuse tagamisel. Andurite abil jälgime reaalajas olukorda hoonetes – õhu kvaliteeti ja niiskuse taset, ruumide kasutajate hulka ja kasutusaktiivsust, ka nõutavat distantsi inimeste vahel. Reaalajas kuvatavad ja hästi loetavad aruanded annavad vajaliku info otsuste tegemiseks ja tuleviku planeerimiseks.

www.spacewell.com

Kas sul on raske otsustada, mida vajad?

Ära muretse. Võta meiega ühendust ja meie kogemustega meeskond aitab su kinnisvarahalduse mured õigete vahenditega ära lahendada.

Kliendid, kes meid usaldavad